Chemické úpravne vody

Chemická úprava vody
Pre výrazné zlepšenie kvality vody sa používa chemická úprava vody. Podľa vopred vykonaného rozboru sa Vám navrhne najvhodnejšia chemická úprava vody prípadne filter, ktorý zaručené eliminuje odchýlky zistene pri rozbore. V našej ponuke nájdete zariadenia, ktoré Vašu vodu zbavia nadmerného množstva vápnika a horčíka resp. železa a mangánu, baktérií ale Vám pomôžu aj pri mnohých iných problémoch s kvalitou pitnej i úžitkovej vody. Chemická úprava vody sa vyrába na základe individuálnych požiadaviek, ktoré sa líšia najmä zložením vody. Samozrejmosťou našej spoločnosti sú komplexné služby v tejto oblasti, od rozboru vody cez cenovú kalkuláciu a dodávku s montážou, až po záručný a pozáručný servis. Na aktuálne ceny a dodacie podmienky sa informujte priamo u nás.

Prečo je úprava vody pre nás dôležitá?
Voda patrí medzi najzákladnejšie prvky životného prostredia, ktoré sú nevyhnutné pre náš život. Má široké využitie - od pitnej cez dažďovú až po technologickú. Keďže voda sama o sebe má veľa premenlivých vlastností, ktoré sú dané obsahom minerálov a plynov vo vode rozpustných úplne alebo čiastočne. Je zrejmé, že voda len málokedy vyhovie našim požiadavkám , bez toho aby bola nutná ďalšia úprava vody. Preto vodu filtrujeme, zmäkčujeme, chlórujeme, odsoľujeme, odželezňujeme a inak upravujeme tak, aby vždy maximálne vyhovovala požiadavkám, ktoré od nej očakávame.

Ponuka pre inštalatérov, montážne a obchodné firmy
Inštalatérom, montážnym a udržbárenským firmám a obchodníkom ponúkame výhodné podmienky na spoluprácu. Veľkoobchodné ceny už pri odbere 1ks filtra, chemickej alebo magnetickej úpravne. Informujte sa o podmienkach spolupráce. Určite nájdeme obojstranne výhodné možnosti spolupráce.

Upresniť vyhľadávanie