Doprava a platba

Spôsob prepravy 

Po celom území SR doručujeme objednaný tovar prostredníctvo kuriéra, zvyčajne do 2 pracovných dní od prijatia objednavky. 

Doprava kuriérom

Vami objednaný tovar je zabalený spolu s dokladom (príjmový pokladničný doklad alebo faktúra) a odovzdaný zmluvnému prepravcovi DPD. Doručovateľská spoločnosť Vás bude kontaktovať o čase doručenia e-mailom alebo Sms. Tovar je kuriérskou spoločnosťou doručovaný iba počas pracovných dní, v čase od 8:00 do 17:00. Všeobecne sa odporúča nechať si balík dodať do zamestnania alebo na miesto, kde Vás je možné v tomto časovom intervale zastihnúť. 

Cena dopravy kuriérom

Cena dopravy je v rámci celého Slovenska závislá od typu a hmotnosti tovaru a pohybuje sa už od 0 Eur. Pri objednávke nad 100,- Eur je doprava zadarmo a pri objednávke do 100,- Eur sa cena za dopravu pohybuje podľa hmotnosti od 6,- Eur.

Na čo dávať pozor pri preberaní zásielky od kuriéra a čo robiť ak je zásielka poškodená?

Pri preberaní zásielky je potrebné skontrolovať vonkajší obal zásielky, či nie je poškodený, resp. poškodená páska. Ak je poškodenie viditeľné, tovar od prepravcu neprevezmite, oznámte túto skutočnosť pred potvrdením prepravného listu vodičovi a trvajte na spísani reklamačného protokolu.