SEDICLEAN (25kg)

Kód: SEDICLEAN25
Neohodnotené
€279 €232,50 bez DPH
Skladom

Detailné informácie

Podrobný popis

Produkt na bezpečné odstránenie povlakov kotlového kameňa, hrdze a vytvorenie pasivačného povlaku na stenách čisteného systému.

Neutrálny produkt pre odstránenie hrdze (tj. oxidov železa) a tenkých povlakov kotlového kameňa zo systému UK (výmenníkov, výmenných plôch kotla, rozvodu systému UK). 

Produkt je neutrálny a odstraňuje hrdzu bez nebezpečia poškodenia zariadenia. Následne vytvorí dočasný ochranný povlak, ktorý chráni systém pred koróziou do naplnenia protikoróznu kvapalinou A-Cor_MN resp. A-Cor M.

Pozor produkt odstraňuje oxidy železa - hrdzu! (ak sa pod vrstvičkou hrdze už nenachádza zdravý kov, tak sa po odstránení hrdze objaví diera v stene systému.)

Doporučená koncentrácia čistiaceho roztoku:

Pri pomalom čistení odstaveného systému, alebo pri čistení systému počas jeho prevádzky sa doporučuje koncentrácia čistiaceho roztoku v rozmedzi 1 až 2 litre produktu na 100 litrov vody. Čistiaci roztok sa nechá kolovať v systéme cca 10 dní (v závislosti od usadenín)

Pri rýchlom čistení odstaveného systému sa doporučuje koncentrácia čistiaceho roztoku v rozmedzí 3 až 4 litre produktu na 100 litrov vody. Čistiaci roztok sa nechá kolovať v systéme cca 24 hodín ( v závislosti od usadenín)

Dodatočné parametre

Kategória: Prevádzkové chémie
Záruka: 2 roky