Zmäkčovač kabinet (white)

Kód: ESOFTM30
10 hodnotení
Značka: Euroacque
€640 €533,33 bez DPH
Skladom

Detailné informácie

Podrobný popis

Talianska Domáca úpravňa vody s kapacitou  120 m3 pri 1odH.

Typ úpravne: A 30 kab.

Riadiaci ventil: AQUA G1"

Veľ. tanku:  10x35

Objem náplne: 30 l

Rozmery V x Š x D: 1140 x 320 x 500

Max. prietok: 1,2m3

Veľ. soľnej nádoby: Integrovaná

Spotreba soli: 6 Kg

Pripojovací závit: G1"

Domáca úpravňa vody s kapacitou 120m3 x dH, čo znamená, že úpravňa dokáže 120m3 vody s tvrdosťou 1odH upraviť na 0odH. Podľa aktuálnej tvrdosti vody sa príslušným prepočtom určí kapacita pre konkrétnu tvrdosť vody. Nádoba s regeneračným roztokom a tlaková nádoba s aktívnou náplňou sú integrované do kompaktného celku. Regeneračná soľ sa sype sivej plastovej nádoby zvrchu zakrytej nepriehľadným krytom. Plne automatické zariadenie. Obsluha občas skontroluje prípadne nastaví aktuálny čas na displeji riadiacej hlavice (po výpadku prúdu) a pravidelne dosypáva regeneračnú soľ do soľnej nádoby.
Životnosť aktívnej náplne: 7-10 rokov.
Príkon: 7W

Zmäkčovače vody sa inštalujú na vstupe studenej vody do objektu. Tvrdosť výstupnej vody sa dá nastaviť na požadovanú hodnotu zmiešavacím ventilom na ľavej strane hlavice. 

Hlavné vlastnosti zmäkčovačov vody:
72 hodinová pamäť v prípade výpadku prúdu.
Všetky nastavenia, ako tvrdosť vstupnej vody,kapacita, čas regenerácie, interval regenerácie zostanú zachované.
Digitálny displej LCD so signalizáciou práve prebiehajúcej funkcie zariadenia.

Výhodu zmäkčovacích zariadení pocítite aj na úspore energií: ochrana rozvodov vody, batérii, vykurovania, kotlov, bojlerov, bazénovej technológie, pračiek, umývačiek riadu, kávovarov, žehličiek, úspora elektrickej energie, úspora čistiacich a pracích prostriedkov, zabránenie zanášania kotlov, bojlerov, ohrievacích telies vodným kameňom.

Zmäkčovače vody sú zariadenia, ktoré z privádzanej vody odstráňujú vápnik, horčík a čiastočne aj železo ale len v minimálnom množstve. Používame profesionálne riadiace hlavice európských výrobcov zabezpečujúce vysoký užívateľský komfort. Podľa mesačnej spotreby a tvrdosti vody stanovenej na základe rozboru vody.

Výhodou oproti bežným úpravňam(zmäkčovačom) je že, počas regeneračného procesu je dodávana voda do systému(ale neupravená) zatiaľ čo pri bežných riadiacich ventiloch Vám odstaví vodu úplne.

Optimálne riešenie s Vami prekonzultujeme, doporučíme správny výber zariadenia a prípadných pomocných zariadení.

Dodatočné parametre

Kategória: Kabinetové zmäkčovače vody
Záruka: 2 roky