Mineralizátor IN-LINE vložka

Kód: AIMRO
Neohodnotené
€7,50 €6,25 bez DPH
Skladom

Detailné informácie

Podrobný popis

Mineralizátor zlepšuje kvalitu čistej vody tým, že dodáva minerály nevyhnutné pre rozvoj organizmu a zdravia(vápnik, magnézium, sodík a iné) v optimálnom množstve. Životnosť vložky je 12 mesiacov, výrazne závisí od spotreby a kvality vody.

AIMRO - mineralizačná vložka

Tento filter zlepšuje kvalitu čistej vody tým, že dodáva minerály ako sú vápnik, magnézium, sodík, draslík a iné, nachádzajúce sa v mnohých minerálnych vodách. Denný príjem minerálov vo vode nemá hlavný vplyv na fyziologické funkcie nášho tela, ale môže byť významným doplnkom denného prísunu minerálov v tekutej výžive a jej doplnkom. Mineralizovaná voda po prechode filtrom AIMRO (mineralizačným filtrom) má perfektné vyvážené vlastnosti potreby minerálov.

Mineralizátor je doplnok RO a je možné ho pomocou prípojky doplniť ku ktorémukoľvek zariadeniu RO od ktoréhokoľvek výrobcu. Úlohou mineralizátora je doplniť do vyčistenej vody minerály vo forme, v akej ich telo vie spracovať.

Odporúčaná frekvencia výmeny: každých 6-12 mesiacov

Dodatočné parametre

Kategória: Filtračné vložky pre RO
Záruka: 2 roky

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie