Zmäkčovač K12 Sólo G1" s by-passom

Kód: BS_K12
Neohodnotené
€538 €448,33 bez DPH
Skladom

Detailné informácie

Podrobný popis

Domáca úpravňa vody s kapacitou  48 m3 pri 1odH.

Typ úpravne: K 12 

Riadiaci ventil: RX G1" + by pass

Veľ. tanku:  10x17

Objem náplne: 12 l

Rozmery V x Š x D: 800 x 320 x 500

Max. prietok: 0,8 m3

Veľ. soľnej nádoby: 25l

Spotreba soli: 2,4 Kg

Pripojovací závit: G1"

Domáca úpravňa vody s kapacitou 48m3 x dH, čo znamená, že úpravňa dokáže 48m3 vody s tvrdosťou 1odH upraviť na 0odH. Podľa aktuálnej tvrdosti vody sa príslušným prepočtom určí kapacita pre konkrétnu tvrdosť vody. Nádoba s regeneračným roztokom a tlaková nádoba s aktívnou náplňou sú oddelené a prepojené 3/8" hadičkou. Regeneračná soľ sa sype do sivej plastovej nádoby. Plne automatické zariadenie. Obsluha občas skontroluje prípadne nastaví aktuálny čas na displeji riadiacej hlavice a pravidelne dosypáva regeneračnú soľ do soľnej nádoby.
Životnosť aktívnej náplne: 7-10 rokov.
Príkon: 7W

Zmäkčovače vody sa inštalujú na vstupe studenej vody do objektu. Tvrdosť výstupnej vody sa dá nastaviť na požadovanú hodnotu zmiešavacím trojcestným ventilom. Pri nastavenej nulovej tvrdosti výstupnej vody nedochádza k tvorbe vodného kameňa.

Hlavné vlastnosti zmäkčovačov vody:
72 hodinová pamäť v prípade výpadku prúdu.
Všetky nastavenia, ako tvrdosť vstupnej vody, kapacita, čas regenerácie, interval regenerácie zostanú zachované.
Digitálny displej so signalizáciou práve prebiehajúcej funkcie zariadenia.

Výhodu zmäkčovacích zariadení pocítite aj na úspore energií: ochrana rozvodov vody, batérii, vykurovania, kotlov, bojlerov, bazénovej technológie, pračiek, umývačiek riadu, kávovarov, žehličiek, úspora elektrickej energie, úspora čistiacich a pracích prostriedkov, zabránenie zanášania kotlov, bojlerov, ohrievacích telies vodným kameňom.

Zmäkčovače vody sú zariadenia, ktoré z privádzanej vody odstráňujú vápnik, horčík a čiastočne aj železo ale len v minimálnom množstve. Používame profesionálne riadiace hlavice európských aj mimoeurópskych výrobcov zabezpečujúce vysoký užívateľský komfort. Podľa mesačnej spotreby a tvrdosti vody stanovenej na základe rozboru vody.

Optimálne riešenie s Vami prekonzultujeme, doporučíme správny výber zariadenia a prípadných pomocných zariadení.

Dodatočné parametre

Kategória: Zmäkčovače s oddelenými nádobami
Záruka: 2 roky