10" Senior vložka CASE-HF Pb 0,15mcr

Kód: RE5375540
Neohodnotené
Značka: Atlas Filtri
€91,30 €76,08 bez DPH
Skladom

Detailné informácie

Podrobný popis

Filtračná vložka CA-SE HF Pb

Filtračná vložka CA-SE HF je určená na Mikro-filtráciu a Ultra-filtráciu jemných sedimentov, k odstráneniu mikróbov, k eliminácií chlóru, zlej chuti, zápachu, prchavých organických látok a ťažkých kovov (Pb model).

Blok s aktívnym uhlím zabezpečuje jemnú filtráciu sedimentov, redukciu chlóru, zlej chuti, zápachu a prchavých organických látok.

Vnútorný "Ster-O-Tap ®" jadro kapilárnej membrány s dutým vláknom zaručuje mikrofiltráciu na úrovni až 0,15 mikrónov alebo ultrafiltráciu pri 0,02 mikrónov.

Model CA-SE HF pri 0,15 mikrónov odstraňujú najjemnejšie sedimenty a značnú časť škodlivých baktérií E. coli, Salmonella, V.cholerae, Legionella, Pseudomonas a cysty Giardia, Crysptosporidium.

Model CA-SE HF-U pri 0,02 mikrónov odstraňujú baktérie a vírusy.

Samotné jadro je navrhnuté tak, aby malo veľkú kontaktnú plochu, čo zabezpečuje vysoký prietok vody a nízky pokles tlaku.

 

 

 

 

 

 

 

Domáce použitie:                filtrácia pitnej vody

Priemerná životnosť:          3-6 mesiacov

Údržba:                                 žiadna
Max./min. pracovná teplota:      45°C/ 4°C

Odporúča sa inštalovať predfilter s filtračnou vložkou na mechanické nečistoty. Vzhľadom k tomu, že pri filtrácií dochádza k vysokému poklesu tlaku NEDOPORUČUJEME inštalovať filter s vložkou CA-SE HF na hlavný prívod vody!